Instrukcja New Liquid Dye

Czas koloryzacji
 • Brwi: 2-10 minut, w zależności od pożądanej intensywności i rezultatów.
  Dla efektu ombre: Ogon: 6-10 minut. Środkowa część brwi: 4-6 minut. Początek brwi: 2-4 minuty.
 • Rzęsy: 5 minut.
Brwi
 1. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć płynną farbkę Liquid Dye Supercilium.
 2. Usunąć cały makijaż przed farbowaniem brwi. Aby odbicie na skórze było trwalsze, należy oczyścić i złuszczyć okolice brwi za pomocą żelu Supercilium Pro Cleanser & Prep Peel Gel. Brwi przed naniesieniem barwnika muszą być suche i wolne od olejków i sebum, ponieważ może to stworzyć barierę dla barwnika w płynie i nie będzie on przylegał do powierzchniowej warstwy skóry lub włosów.
 3. Zmieszać płynny barwnik i Oxydant do konsystencji kremowej pasty. Proporcje mieszania farbki to zazwyczaj 2 krople Liquid Dye z 1 kroplą Oxydantu.
 4. Ostrożnie i precyzyjnie nałożyć na brwi farbkę Liquid Dye. Należy upewnić się, że farbka została nałożona w odpowiednim kształcie brwi, ponieważ natychmiast zacznie koloryzować  skórę.
 5. Zalecany maksymalny czas ekspozycji to 10 minut. Należy uważnie obserwować proces koloryzacji, aby kontrolować efekty barwienia. Po kilku minutach usunąć barwnik z przedniej części brwi, aby uzyskać efekt ombre.
 6. Usuń płynny barwnik za pomocą suchego wacika obszarach, które nie powinny być koloryzowane. Ruch od przodu brwi do ogonka, ostrożnie, aby nie rozmazać się farbki poza pożądanym obszarem brwi. Delikatnie usunąć farbkę za pomocą lekko zwilżonego wacika. Do oczyszczenia krawędzi brwi możesz użyć suchego wacika.
Rzęsy
 1. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć farbkę Liquid Dye Supercilium.
 2. Usunąć cały makijaż przed farbowaniem rzęs. Umieść płatki pod dolnymi rzęsami, aby zapobiec barwieniu skóry.
 3. Zmieszać płynny barwnik i Oxydant do konsystencji kremowej pasty. Proporcje mieszania farbki to zazwyczaj 2 krople Liquid Dye z 1 kroplą Oxydantu.
 4. Nałożyć na rzęsy Liquid Dye.
 5. Pozostawić barwnik na rzęsach na 5 minut.
 6. Usunąć płynny barwnik za pomocą suchego wacika.